Togg-Tesla rekabeti giderek kızışıyor

Otomotiv Gazetecileri Derneği gazetecilerinin oluşturduğu yılın otomobili ödülleri için belirlenen adaylardan biri olan Togg T10X için Gemlik Kampüs halihazırda üretimine devam ediyor.

T8X için ekip sabırsız

En çok satılması gündemde olan B segmenti model T8X için tüm fabrikalar seferber edildi. Hem daha ekonomik hem de T10X tecrübesinin getirdiği birikim T8X için umut yeşertiyor. Rakamların hızlıca yükselmesi dileğiyle, kamudaki tüm araçların Togg olmasından daha büyük bir dileğim yok.Hem konforlu hem teknolojik bir araç olarak karşımıza çıkıyor.

Türkiye için en ucuz Tesla

Tesla Türkiye ekibi büyük bir başarıyla Türkiye’nin kötü vergi sistemine uyabilecek bir çözüm bulundu ve Tesla Model Y’ye ulaşılabilir bir versiyonu Türkiye’ye getirildi. Model Y’nin arkadan itişli versiyonu bugünden itibaren KDV ve ÖTV dâhil 1 milyon 791 bin 451 TL başlangıç fiyatı ve 455 km menzil (WLTP) ile satışa sunuluyor. 0-100’ü 7,5 saniye olan yeni Tesla Model Y ile mevcut Model Y müşterileri kuyruk oluşturmuş durumda. Tesla- Togg rekabeti yıl sonuna kadar dahada kızışacağı öngörülüyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir